درخواست ثبت شرکت آنلاین
مشاوره ثبت شرکت
مشاوره ثبت شرکت
مشاوره تلفنی
مشاوره تلفنی
مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
مشاوره حضوری
مشاوره حضوری
Image

ثبت شرکت توسط وکیل

ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت توسط وکیل دادگستری مجرب و کارآزموده انجام می‌شود.

Image

صرفه‌جویی در وقت

در ثبت شرکت و تغییرات شرکت توسط وکیل، نیازی به حضور شما در کلیه امور اداری نیست.

Image

ثبت شرکت عدل‌بان

ثبت شرکت و ثبت برند شما توسط وکلای عدل‌بان در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

ثبت شرکت و تغییرات شرکت

دیگر برای ثبت شرکت مثل گذشته از رفت و آمد های اداری خسته کننده خبری نیست، تمامی فرآیند ثبت شرکت در سامانه حقوقی عدل‌بان بصورت الکترونیکی انجام می گیرید یعنی کافیست از مدارک خود عکس بگیرید و از طریق سامانه ما ارسال نمایید.

وکلای دادگستری متخص در امور ثبت شرکت‌ها و مالکیت فکری معنوی

ثبت شرکت و ثبت برند ثبت;بان که به عنوان زیرمجموعه;ای از خدمات سامانه جستجوی وکیل عدل;بان است را می;توان ارائه ای متفاوت از خدمات اداری برای مراجعین محترم دانست. زیرا که ما همواره تلاش داریم تا با بهترین وکیل تهران، به نحو احسن و ممکن و نوین خدمات ثبتی را به مراجعین و کاربران ارائه دهیم. هزینه ثبت شرکت و تغییرات منصفانه و انجام خدمات اداری در اداره ثبت شرکت;ها در اسرع زمان به نحوی که قادریم نام ثبت شرکت فوری بر آن نهاد که همواره سرعت و کیفیت در ارائه خدمات از اهداف ما بوده است. لازم به ذکر است که خدمات عدل;بان در اکثر حوزه;های ثبت شرکت و موسسه و خدمات دیگر چون ثبت تغییرات شرکت، ثبت برند تضمینی و علائم تجاری، مشاوره و انجام اخذ کارت بازرگانی، کد اقتصادی و جواز تاسیس و ثبت در سایر کشورها و دیگر خدمات در زمینه ثبت شرکت;ها و مالکیت معنوی است.

ثبت شرکت

ثبت در کمترین زمان

موسسه حقوقی دادگان با ۵ سال سابقه ضمانت ثبت در کمترین زمان ممکن را به شما خواهد داد، همچنین در صورت درخواست امکان ثبت فوری شرکت نیز وجود خواهد داشت.

ثبت شرکت

شفافیت در ارائه خدمات

در ابتدای تماس با موسسه، تمامی هزینه ها و زمان انجام درخواست ثبت شرکت شما از همان ابتدا به شما شفاف گفته خواهد شد، با کمی تحقیق متوجه زمان و هزینه های کم موسسه ما نسبت به سایر موسسات خواهید شد.

خدمات ثبت شرکت

استفاده از روش‌های نوین

کافی است درخواست خود را ثبت کنید، از ما مشاوره بگیرید و اطلاعات کسب کنید، مدارک خود را به صورت عکس و یا فایل ارسال کنید، میزان هزینه را از طریق سایت آنلاین پرداخت کنید و در زمان موعد سرویستان را تحویل بگیرید.

ثبت تغییرات شرکت

مزایای ثبت شرکت در سامانه عدل‌بان

سامانه حقوقی عدل;بان دارای بزرگترین و تخصصی;ترین خدمات ثبت شرکت، ثبت برند، طراحی وب سایت در فضای مجازی است. در سامانه حقوقی عدل;بان ثت شرکت توسط وکیل دادگستری انجام می;شود. اولین قدم در تجاری;سازی یک ایده و کسب و کار ثبت شرکت حقوقی است.

همچنین ثبت برند (علامت تجاری) را می;توان یک نشان دانست که قادر است خدمات یا کالا و محصولات تولیدی شما را از سایر کالا، محصولات و خدمات رقبای شما متمایز سازد. برای اخذ مشاوره حقوقی در زمینه ثبت شرکت، برند و کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه طراحی سایت و دیگر خدمات حقوقی و ثبتی ارائه شده توسط ما، می;توانید با شماره;های مندرج در سایت تماس بگیرید.

دیگر برای ثبت شرکت مثل گذشته از رفت و آمد های اداری خسته کننده خبری نیست، تمامی فرآیند ثبت شرکت در سامانه حقوقی عدل‌بان بصورت الکترونیکی انجام می گیرید یعنی کافیست از مدارک خود عکس بگیرید و از طریق سامانه ما ارسال نمایید.

چرا ثبت شرکت توسط ما
اخذ و صدور کارت بازرگانی

اخذ کارت بازرگانی در سامانه ثبت شرکت ثبت‌بان

اخذ و صدور کارت بازرگانی ز دیگر خدماتی است که در سامانه جستجوی وکیل دادگستری متخصص ارائه می;شود. کارت بازرگانی، مجوزی است که جهت انجام امور صادرات و واردات یا فعالیت در عرصه تجارت خارجی صادر می;شود. به عبارت دیگر کسانی که دارای کارت بازرگانی هستند قادرند در عرصه صادرات و واردات کالاهای مجاز، ثبت سفارش و ترخیص کالا یا ثبت برند که در آن حروف لاتین به کار رفته است فعالیت کنند. پس جهت انجام امور تجارتی فوق;الذکر کلیه تجار ایرانی ملزم به اخذ کارت بازرگانی هستند.

مراجع اخذ کارت بازرگانی در ایران شعب اتاق بازرگانی و صنایع و معادن هستند. کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی که واجد شرایط دریافت کارت بازرگانی باشند قادر خواهند ود تا تقضای صدور کارت بازرگانی داشته باشند و کارت بازرگانی برای تمامی این اشخاص توسط این شعب صادر خواهد شد. تجار غیر ایرانی قادرند برای اخذ کارت بازرگانی اقدام کنند ولی مشروط بر اینکه در کشورهای مقصد جهت صادرات یا واردات نیز برای تجار ایرانی، کارت بازرگانی صادر شده باشد. کلیه متقاضیان از اشخاص حقیقی و حقوقی جهت اخذ کارت بازرگانی ملزم به احراز شرایط عمومی جهت اخذ این کارت هستند.

ثبت شرکت و ثبت برند (علامت تجاری)

ثبت شرکت، ثبت برند، طراحی سایت، اخذ کد اقتصادی، اخذ کارت بازرگانی و ... از الزاماتی هستند که از الزامات داشتن کسب و کاری موفق بوده و در گروه ثبت شرکت عدل;بان ارائه می;شوند.

ثبت شرکت

در ابتدای شروع فعالیت کسب;وکار خود ابتدا ثبت یک شرکت الزامی است که باید مرتبط با موضوع فعالیت شما ثبت شود تا فعالیت اقتصادی شما تحت یک شرکت تجارتی و شخص حقوقی انجام شود.

ثبت برند (علامت تجاری)

در مرحله بعدی اگر می;خواهید کالا و محصولات شما تحت لوگو و عنوان منحصر به فردی ارائه شود ثبت برند مرحله بعدی است که باعث می;شود از نام تجاری شما سو استفاده نشود.

پلمپ دفاتر و اخذ کد اقتصادی

بعد از ثبت شرکت، هر شخص حقوقی باید برای پلمپ دفاتر مالیاتی برای اخذ کد اقتصادی نیز اقدام کند و الی جرائم سنگین مالیاتی در انتظار کسب;وکار شما خواهد بود.

طراحی سایت و شروع فعالیت

بعد از ثبت شرکت و ثبت علامت تجاری و اخذ کد اقتصادی حال با طراحی وب سایت حرفه;ای می;توانید فعالیت اقتصادی خود را در چارچوبی حرفه;ای و قانونی آغاز کنید.

خدمات ثبت شرکت و طراحی سایت عدل‌بان

در سامانه وکیل عدل‌بان علاوه بر ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت، ثبت برند (علامت تجاری) می‌توانید طراحی سایت شرکت خود را نیز به ما بسپارید.

Image

ثبت شرکت

ثبت شرکت و یا ثبت تغییرات شرکت مانند تغییر آدرس شرکت و ... توسط وکیل دادگستری انجام خواهد شد.

ثبت شرکت
Image

اخذ کارت بازرگانی

اخذ کارت بازرگانی توسط وکیل پایه یک دادگستری در سامانه حقوقی عدل‌بان نیز یکی دیگر از خدمات ماست

اخذ کارت بازرگانی
Image

طراحی سایت

طراحی تخصصی و بهینه‌سازی سایت شرکت‌ها به همراه دیگر خدمات ثبت شرکت در سامانه وکیل عدل‌بان

طراحی سایت
Image

گواهینامه ایزو

اخذ گواهینامه ایزو ISO ، گواهینامه HSE ، گواهینامه IMS ، گواهینامه CE و سایر گواهینامه‌های بین‌المللی

گواهینامه ایزو

مقالات گروه ثبت شرکت ها

ثبت برند

فرآیند اجرایی گروه ثبت شرکت عدل‌بان

فرآیند ثبت شرکت، ثبت برند (علامت تجاری) و ثبت تغییرات شرکت، طراحی سایت و دیگر خدمات ثبت شرکت‌ها در سامانه وکیل عدل‌بان در شش گام زیر انجام می‌شود.

مشاوره

ابتدا با شماره‌های مندرج در سایت تماس می‌گیرید و سپس مشاورین ما با درک دقیق و هوشمندانه نیاز شما راهکاری را برای نیاز شما ارائه خواهند داد.

انعقاد قرارداد

سپس به صورت حضوری با وکیل یا کارشناس ثبتی مشاوره حقوقی حضوری دریافت کرده و با وکیل قراردادی را برای انجام ار شما منعقد می‌کنید.

تحویل مدارک

سپس بعد از انجام امور اداری، مدارک و تاییدیه‌ها از طرف اداره ثبت شرکت‌ها برای شما ارسال می‌شود.

خدمات ثبت شرکت

اشتراک در خدمات حقوقی و ثبت شرکت

اشتراک در خدمات حقوقی، مشاوره حقوقی، خدمات ثبت شرکت، ثبت برند، اخذ کد اقتصادی و .... لازم به ذکر است در صورتی که اشتراک در طرح‌های زیر به صورت ۳ماهه، ۶ماهه و ۱۲ ماهه باشد. به ترتیب ۵، ۱۰ و ۱۵ درصد تخفیف بر قیمت‌های زیر اعمال خواهد شد. قبل از اشتراک در خدمات فوق بهتر است با ما تماس گرفته و یا به صورت حضوری به دفتر ما مراجعه کنید.

فیروزه‌ای

۲،۰۰۰،۰۰۰

 • مشاوره حقوقی تلفنی هفته‌ای یک‌بار دو ساعت
 • مشاوره حقوقی حضوری هفته‌ای دو جلسه در ۲ ساعت
 • تنظیم قرارداد استخدام
 • تنظیم انواع قرارداد ۳ مورد در ماه
 • بررسی تقصیلی پرونده ۲ مورد در ماه
 • ۱۰٪ تخفیف در ثبت شرکت و تغییرات شرکت
 • تنظیم ۱ اظهارنامه
 • تخفیف در ثبت برند
 • استفاده از امکانات غیررایگان سایت
طلایی

۴،۰۰۰،۰۰۰

 • مشاوره حقوقی تلفنی نامحدود
 • مشاوره حقوقی حضوری هفته‌ای دو جلسه در ۴ ساعت
 • تنظیم قرارداد استخدام
 • تنظیم انواع قرارداد ۱۰ مورد در ماه
 • بررسی تقصیلی پرونده ۵ مورد در ماه
 • ۵۰٪ تخفیف در ثبت شرکت و تغییرات شرکت
 • تنظیم اظهارنامه
 • تنظیم شکوائیه
 • تنظیم لایحه
 • تنظیم دادخواست
 • تخفیف در ثبت برند
 • استفاده از امکانات غیررایگان سایت
نقره‌ای

۲،۵۰۰،۰۰۰

 • مشاوره حقوقی تلفنی هفته‌ای ۱۰ ساعت
 • مشاوره حقوقی حضوری هفته‌ای دو جلسه در ۳ ساعت
 • تنظیم قرارداد استخدام
 • تنظیم انواع قرارداد ۵ مورد در ماه
 • بررسی تقصیلی پرونده ۲ مورد در ماه
 • ۳۰٪ تخفیف در ثبت شرکت و تغییرات شرکت
 • تنظیم اظهارنامه
 • تنظیم شکوائیه
 • تنظیم دادخواست
 • استفاده از امکانات غیررایگان سایت

سوال خود را در زمینه ثبت شرکت مطرح کنید

در زیر عنوان سوال خود را در زمینه ثبت شرکت‌ها و طراحی سایت بنویسید و سپس بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا سوال شما توسط وکیل دادگستری متخصص امور ثبت شرکت‌ها پاسخ داده شود.

عدل‌بان
عدل‌بان