مشاوره حقوقی 909 هوشمند تلفنی غیر رایگان

مشاوره حقوقی 909 و هوشمند به صورت تلفنی با تماس با تلفن ثابت با شماره 909 یا 7070

مشاوره حقوقی هوشمند، مشاوره‌ای است که در آن هزینه مشاوره به صورت هوشمند از قبض تلفن ثابت شما کثر خواهد شد. اگر شماره تلفن‌ با پیش‌شماره 909 یا 7070 باشد، از این حطوط تلفن می‌توان خدمات مشاوره حقوقی را به صورت غیر رایگان برای مراجعین محترم ارائه داد؛ به صورتی که مراجعین دیگر نگران نحوه پرداخت هزینه مشاوره حقوقی تلفنی نباشند زیرا در زمانی که با شماره 909 تماس می‌گیرید هزینه مشاوره حقوقی به صورت هوشمند از قبض تلفن کسر خواهد شد.

مشاوره تلفنی 909
طرح سوال حقوقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره حقوقی تلفنی و یا انتخاب وکیل دادگستری با عدل‌بان تماس بگیرید.

جست‌وجو

جهت جستوجو در بین سوالات حقوقی آنلاین و مشاوره‌های حقوقی عبارت مورد نظر را در کادر وارد کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی هوشمند چیست؟

معمولا هزینه مشاوره حقوقی تلفنی بیش از شروع مشاوره حقوقی از طریق درگاه اینترنتی یا دیگر طرق واریز وجه به حساب موسسه یا وکیل دادگستری واریز می;شود، اما در مشاوره حقوقی تلفنی هوشمند که معمولا با سرشماره;های 909 و 7070 هستند، هزینه مشاوره به صورت دقیقه;ای محاسبه می;شود. در این نوع از روش پرداخت حق;المشاوره که به پرداخت پس;پرداخت نیز معروف است شما از سرویس مشاوره حقوقی تلفنی استفاده می;کنید و سیستم به صورت هوشمند بر اساس تعرفه اعلامی برای هر دقیقه مشاوره تلفنی با وکیل، هزینه مشاوره را محاسبه و سپس هزینه فوق در قبض تلفن ثابت شما منعکس خواهد شد.

مشاوره حقوقی 909 یا 7070 تنها از تلفن ثابت

یکی از معایب مشاوره حقوقی تلفنی هوشمند و 909 این است که برای استفاده از این سرویس حتما باید از طریق تلفن ثابت با ما در تماس باشید تا مخابرات بتواند هزینه مشاوره را از قبض شما کسر کند. با این وجود به دلیل عدم امکان کسر مبلغ مشاوره از طریق آپراتورهایی چون همراه اول، ایرانسل و رایتل این امکان برای آن دسته از عزیزان که مشترک دائم یا اعتباری این آپراتورها هستند فراهم نیست با این وجود ما در سامانه عدل;بان به دنبال راه حلی هستیم که مشترکان دائمی سیمکارت;های همراه اول نیز بتوانند از سرویس ارزش افزوده مشابه با سرویس هوشمند مخابرات برخوردار شوند.

اگر تلفن ثابت نداریم چه کنیم؟

همان;طور که ذکر شد آن دسته از عزیزانی که از طریق موبایل و تلفن همراه می;خواهند مشاوره حقوقی تلفنی اخذ کنند می;توانند هزینه مشاوره را از پیش از طرق اعلام شده در سایت به حساب ما یا وکلا واریز کنند و از ایشان مشاوره حقوقی دریافت کنند با این وجود برای رفاه حال شما مراجعین محترم در تلاش هستیم تا بتوانیم این سرویس را نیز برای کاربران محترمی که از سیم;کارتهای دائمی همراه اول استفاده می;کنند نیز این امکان را فراهم کنیم. به دلیل اینکه اکثر مشترکین سیم;کارتهای ایرانسل و رایتل به صورت اعتباری از این آپراتور ها استفاده کرده و امکان کسر حق;المشاوره و هزینه مشاوره حقوقی تلفنی از قبض ایشان وجود ندارد و به دلیل آمار اندک مشترکیت دائم این دو آپراتور، ایجاد بستری هوشمند برای ارائه خدمات پس پرداخت و هوشمند مشابه 909 یا 7070 در این آپراتورهای موبایل به صرفه نیست و تنها آپراتوری که به دلیل بیشتر بودن مشترکینی که دارای سیم کارت دائم هستند، می;تواند چنین سرویسی را به مشترکین خود ارائه دهد، همراه اول است که در تلاش هستیم با گرفتن یک شماره هوشمند از این آپراتور این موضوع را نیز برای مشترکین همراه اول همانند مشترکین تلفن ثابت ممکن سازیم.

مشاوره حقوقی 909 شبانه روزی

همانطور که مطلع هستید ما مشاوره حقوقی را به صورت مشاوره حقوقی شبانه روزی ومشاوره حقوقی تلفنی در 24 ساعت از 7 روز هفته ارائه می;کنیم که این موضوع برای مشاوره حقوقی هوشمند 7070 ما نیز صادق است. شما کاربران عزیز بعد از تماس با شماره;هایی که دارای پیش;شماره 7070 هستند با پیغامی مواجه می;شوید که به شما هزینه مشاوره را اعلام می;کند و بعد از شنیدن بوق و قشردن دکمه * به راحتی به وکیل متخصص و مجرب دادگستری جهت اخذ مشاوره حقوقی متصل شده و می;توانید تا هر زمانی که تمایل داشتید و در هر زمانی که نیاز به اخذ مشاوره حقوقی غیر رایگان داشتید از وکیل مشاوره بگیرید. مشاوره فوق در سرویس مشاوره هوشمند برای کاربران چیزی در حدود ۲۷۰۰ تومان در هر دقیقه هزینه خواهد داشت که ۲ دقیقه اول زمان مشاوره برای آنکه هنوز مشاوره;ای داده نشده است رایگان بوده و عد از دو دقیقه هزینه مشاوره محاسبه و از قبض تلفن شما کسر خواهد شد. در این شیوه مشاوره مخابرات هزینه مشاوره را بعد از ۴ ماه و تصفیه کامل قبض;ها توسط مشتریان به ما پرداخت خواهد کرد و شما نیز تا زمانی که قبض تلفن صادر و آن را پرداخت نکرده;اید می;توانید هزینه مشاوره را پرداخت نکنید که از ویژگی;های این نوع مشاوره نسبت به مشاوره حقوقی تلفنی در زمانی است که شما باید هزینه مشاوره را از قبل واریز کنید به این شکل دیگر نگران این موضوع نخواهید بود که مشاوره تلفنی شما ممکن است چه مقدار طول بکشد و اگر هزینه مشاوره را بابت ۱۵ دقیقه پرداخت کرده;اید و مشاوره شما بیش از ۱۰ دقیقه زمان لازم داشته است ۵ دقیقه بیشتر پول پرداخت کرده;اید که در مشاوره حقوقی هوشمند این موضوع کاملا حل شده است و شما فقط بابت هر مقدار زمانی که مشاوره شما طول بکشد، هزینه مشاوره را پرداخت خواهید کرد.

آیا هزینه مشاوره با هزینه تلفن فرق دارد؟

بله، هزینه;ای که بابت ارتباط با ما مخابرات کسر می;کند با هزینه;ای که جهت اخذ مشاوره حقوقی و استفاده از این سرویس پرداخت می;کنید، متفاوت است و شما هزینه;ای که در ابتدای تماس به صورت گویا اعلام می;شود را تنها برای استفاده از خدمت مشاوره حقوقی تلفنی می;پردازید و هزینه برقراری ارتباط و آبونمان و دیگر هزینه;هایی که مخابرات برای استفاده از تلفن و برقرراری تماس از شما می;گیرد ربطی به ما نداشته و هزینه;ای است که مخابرات از شما می;گیرد و تنها درصدی از هزینه مشاوره جهت حق;المشاوره از طرف مخابرات یا همراه اول در صورت ایجاد بستر هوشمند به ما در ۲ سا ۴ ماه بعد پرداخت می;شود.


عدل‌بان