مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته با وکیل تهران

مشاوره حقوقی تلفنی و رایگان 24 ساعته با به صورت شبانه روزی تهران و سراسر کشور وکیل پایه یک
طرح سوال حقوقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره حقوقی تلفنی و یا انتخاب وکیل دادگستری با عدل‌بان تماس بگیرید.

جست‌وجو

جهت جستوجو در بین سوالات حقوقی آنلاین و مشاوره‌های حقوقی عبارت مورد نظر را در کادر وارد کنید.

مشاوره با وکیل 24 ساعته در هفت روز هفته

در ۲۴ ساعت از شبانه‌روز و هر ساعتی که خواستید می‌توانید سوال حقوقی خود را به صورت آنلاین از وکیل دادگستری بپرسید تا توسط مشاورین و وکلای دادگستری سایت به آنان پاسخ داده شود، مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته رایگان بوده و در تهران، کرج، تبریز، مشهد و سراسر کشور قابل استفاده است.

مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته برای آن دسته از عزیزان رایگان است که خارج از کشور زندگی تفاوت زمانی با ایران دارند و یا اینکه نیاز ایشان به مشاوره واقعا ضروری و اضطراری است که در این حالت مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته برای این دسته از عزیزان رایگان خواهد بود. مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته در تهران، کرج، تبریز، اصفهان و ...، اگر نیاز شما به مشاوره حقوقی تلفنی اضطراری باشد در هر ساعت ار شبانه روز و به صورت 24 ساعته می‌توانید از وکیل تلفنی مشاوره حقوقی بگیرید.

مشاوره حقوقی و ضرورت آن در جامعه امروز

زبان حقوقی مملو از راز و رمز است؛ حقوق علم اصل و استثنا و دنیای واژه‌های تخصصی و پرمعنا است؛ در دنیای حقوق واژه‌ها چون تیغ فولاد تیز هستند!

مشاوره حقوقی رایگان

مسائل حقوقی اما، در لابه لای زندگی روزمره مردم پدید می آیند و افراد بدون اینکه با دنیای رمز آلود و پیچیده ی حقوق آشنا باشند. با مسايل حقوقی زندگی خود مواجه می شوند؛ در مسیر تولد، کودکی، تحصیل، کار، ازدواج، رقابت، قرارداد و ... همواره مسائل قضایی و حقوقی مطرح می شوند و با وخامت و سنگینی خاص مسیر زندگی شهروندان را تحت تأثیر خود قرار می دهند.

این تأثیر ها گاه اندک و قابل تحمل است و گاهی چنان مسیر زندگی و منافع و شرایط آنها را تغییر می دهد که برگشت به گذشته غیر ممکن به نظر می رسد!

مسایل و منازعت های حقوقی علاوه بر تأثیر در سطح معیشت و زندگی شهروندان در سطح کلان هم نظام سیاسی و اجتماعی «هزینه های اجتماعی» را افزایش یا کاهش می دهد. به عنوان مثال افزایش سطح منازعه در کشور موجب درگیر شدن بخش های حاکمیتی (قضایی و امنیتی و انتظامی) برای حل منازعه می شود و به تبع آن هزینه های اجتماعی افزایش یافته و «بهره وری کل» کاهش می یابد. در نتیجه انرژی اجتماعی به جای تمرکز بر تولید و بازآفرینی ثروت، مصروف حل منازعه و مسائلی می شود که «تولید کل» را کاهش می دهد.

برای مقابله با این وضعیت در برنامه توسعه قضایی مجموعه ای از فعالیت های نظام مند و مرتبط در دستور کار قرار گرفته است؛ برخی از این برنامه ها عبارتند از؛ اجباری شدن دخالت وکیل دادگستری در فرآیند رسیدگی قضایی، توسعه نهاد وکالت، و کاهش تعرفه ها و دسترسی همگانی و قرار دادن خدمات وکالتی و نیز گسترش نهاد های شبه قضایی برای حل اختلاف در خارج از دادگاه و ... اما در رأس این برنامه ها موضوع توانمندسازی عمومی در ارتباط با مسائل قضایی قرار دارد.

برنامه «توانمندسازی عمومی» در ارتباط با مسائل حقوقی منتهی به پیدایش حوزه حقوقی نو پیدا و شاخه ای جدید در علوم حقوقی با عنوان «حقوق همگانی» می شود. حوزه «حقوق همگانی» باید در سطوح مختلف آموزش متوسطه و دانشگاهی جایگاه درخوری پیدا کند و رسانه های آموزش متعددی را به خدمت گرفته و از روش های آموزشی مختلف بهره برد؛ تا شاهد توسعه ی آگاهی های همگانی در حوزه حقوق باشیم.

جهت اخذ مشاوره حقوقی تلفنی با شماره های مندرج در سایت وکیل عدل بان تماس گرفته و ساعتی را برای اخذ مشاوره حقوقی رزرو کنید.


مشاوره با وکیل ۲۴ ساعته

مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته در تهران و خارج از ایران

در همین بخش مشاوره ۲۴ ساعته به ضرورت مشاوره حقوقی به تفصیل پرداختیم. حال چنانچه نگران پرونده های مطروحه خود در داخل کشور ایران هستید و قادر نیستید به دلیل این که در خارج از ایران زندگی میکنید خود شخصاً در مراحل دادرسی پرونده حقوقی خود حاضر شده و پیگیری کارتان باشید ، قادر خواهید بود با سپردن وکالت به وکلای پایه یک دادگستری یا اعطای وکالت به یکی از بستگان و اختیار وکیل مع الواسطه، امور حقوقی را به ما به بهترین وکیل تهران بسپارید. شایان ذکر است وکلای سایت جستجوی و انتخاب وکیل که در کلیه امور حقوقی و کیفری دارای تجربه هستند، همواره جهت ارائه “مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته” به شما آماگی داشته و قادرند پاسخگوی سوال حقوقی شما هموطنان عزیز باشند.

مرکز مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که نیازمند اخذ مشاوره حقوقی از وکلای دادگستری در ساعاتی از روز بوده اید که به دلیل فوریت و ضرورت کارتان، نمی توانسته اید تا شروع روز بعدی و ساعات کاری منتظر بمانید تا از وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنید، لذا با توجه به اینکه وکلای مجرب در سایت وکیل عدل بان همواره به فکر رفع نیاز مراجعین گرامی هستندو همچنین جهت رفاه حال این دسته از مراجعین کلیه مشاوره های حقوقی افراد خارج از ایران و یا اشخاص داخل کشور به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی ارائه می شود. ولذا هموطنان عزیز در خارج از کشور جهت اخذ مشاوره حقوقی و اختیار وکیل دادگستری با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا از مشاوره تلفنی با وکیل رایگان ۲۴ ساعته نیز در صورت اضطراری بودن سوال حقوقی در مرکز مشاوره عدل بان بهره مند گردید. مشاوره حقوقی برای عزیزان و هموطنان چه در خارج از کشور و چه در داخل کشور در صورت کوتاه بودن کاملا رایگان خواهد بود.

مشاوره حقوقی تخصصی تلفنی رایگان شبانه‌روزی

مرکز تخصصی مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری ارائه دهنده مشاوره حقوقی تلفنی – آنلاین و رایگان به صورت ۲۴ ساعته توسط جمعی از بهترین وکیل دادگستری در تهران جهت ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری: مرکز مشاوره حقوقی تلفنی عدل‌بان بستری را آماده کرده است که اشخاص بتوانند در هر زمان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز بتوانند از مشاوره حقوقی تلفنی رایگان بهره مند شوند و بتواند راهکار لازم برای حل مشکل حقوقیشان را پیدا نمایند. پس از تماس تلفنی با مرکز مشاوره حقوقی شما با عنوان سؤال حقوقی خود ، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در آن زمینه به شما مشاوره حقوقی ارائه می نماید.

به جهت تخصصی شدن دعاوی و پیچیدگی هایی که پرونده های حقوقی و کیفری دارد لذا ارائه مشاوره حقوقی تلفنی نیز به صورت تخصصی توسط وکیل دادگستری متخصص در آن زمینه ارائه شود . در زمینه ملک و املاک و دعاوی ثبتی املاک ، وکیل دادگستری که بیشترین تخصصش در زمینه دعاوی ملکی است ، مشاوره حقوقی تخصصی را به شما ارائه می نماید همچنین در زمینه دعاوی مختلف دیگر از جمله دعوی خانواده و طلاق ، عقود و قراردادها، دعاوی کیفری و سایر دعاوی نیز تخصص تأثیر مهمی را در ارائه مشاوره حقوقی جامع و کامل دارد. لذا در مشاوره حقوقی تلفنی می‌توان در سریعترین زمان به بهترین پاسخ خود دست یابید.

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از روش‌های اخذ مشاوره حقوقی است که توسط دفاتر وکلا و یا موسسه‌های حقوقی در سطح کشور مانند شهرهای تهران، کرج، اصفهان، رشت، یزد، اهواز و همدان ارائه می‌شود. مشاوره حقوقی تلفنی رایگان معمولا در موسسه‌های حقوقی و به هدف جذب موکل ارائه شده است تا با این شیوه بتوانند موکلین را جهت جذب پرونده به دفاتر خویش ببرند. معمولا یک مؤسسه حقوقی جای مناسبی برای اخذ مشاوره حقوقی تلفنی نیست. زیرا در یک موسسه حقوقی به جهت کاهش هزینه از کارشناسان رشته حقوق جهت جذب پرونده استفاده می شود که به هیچ عنوان اخذ مشاوره حقوقی تلفنی یا حضوری نزد ایشان به شما دوستان عزیز توصیه نمی‌شود. 

مشاوره حقوقی شبانه روزی عدلبان

به منظور افزایش آگاهی عمومی در اکثر نقاط مختلف کشور و همچنین جهان مانند شهرهای بزرگ ایران همچون اصفهان، شیراز، کرج، تبریز، مشهد افذاد به دنبال وکیلی توانمند جهت اخذ مشاوره حقوقی تلفنی رایگان و ۲۴ ساعته شبانه روزی هستند. به همین منظور نیز سامانه حقوقی عدلبان بخشی را برای ارائه خدمات حقوقی توسط وکلای عضو سایت در نظر گرفته است یکی از این خدمات حقوقی که توسط سامانه حقوقی عدلبان ارائه می‌شود، مشاوره حقوقی تلفنی است. مشاوره حقوقی تلفنی در عدلبان به چند صورت ارائه می‌شود. یکی از ویژگی‌های خاص مرکز مشاوره حقوقی عدلبان این است که مشاوره حقوقی تلفنی برای موارد خاص و ضروری به صورت رایگان و تلفنی و شبانه‌روزی و در ۲۴ ساعت از شبانه‌روز به هموطنان عزیز ارائه می شود.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

همانطور که میدانید، هر خدمتی که دریافت میکنید در صورتی که از کیفیت بالایی برخوردار باشد لاید حرفه‌ای بوده و تبع آن دارای هزينه باشد. معمولا خدمتی که به رايگان ارائه می‌شود یا از طرف دولت لنجام می‌پذیرد یا اینکه برای کسب منافع دیگر ارائه شده است. در سامانه حقوقی عدلبان می‌توان بدون پرداخت هیچ هزینه ایی از مشاوره حقوقی تلفنی رایگان استفاده کنید اما به شرطی که مورد شما شامل موارد زیر باشد.

  • به هرشخص فقط یک مشاوره کوتاه در صورت اثبات تمکن مالی داده می‌شود
  • اگر سوال به صورت کتبی درج شده اما پاسخی دریافت نکرده اید سوال به صورت تلفنی پاسخ داده خواهد شد

چنانچه عنوان شود سوال حقوقی دارم اما کوتاه است و یا قصد آن را دارم که پرونده به شما اعلام نمایم اگر سوال در سایت درج شده باشد به سوال شما وکلا پاسخ می‌دهند و اگر در خقوق قیمت حقالوکاله سوال دارید و یا سایر موارد مشابه که عرفا مشاوره حقوقی محسوب نمی‌شود، رایگان خواهد بود.

پس به صورت کلی در مرکز مشاوره حقوقی عدلبان مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی در زمانی رایگان خواهد بود که ذکر شد و باید گفت که فقط برای ارائه مشاوره حقوقی به عزیرانی است که مشاوره حقوقی آنان ضروری و کوتاه باشد. پس چنانچه مشاوره حقوقی شما کوتاه و ضروری نیست و مستلزم ارائه توضیحات توسط وکیل است چه سوال شما یک عدد باشد یا نباشد، می‌توانید از طریق بخش مشاوره حقوقی تلفنی هزینه مشاوره حقوقی را پرداخت کنید تا قادر باشید از وکلای دادگستری آقا و خانم سامانه حقوقی عدلبان مشاوره حقوقی اخذ کنید.

مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته

مشاوره حقوقی تلفنی تخصصی غیر رایگان

مشاوره حقوقی تخصصی به صورت تلفنی توسط وکلای دادگستری مجرب و متخص در همان زمینه پاسخ داده می‌شود. جهت اخذ مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی تلفنی رایگان 24 ساعته بهتر است از قبل وکیل و مشاور حقوقی خود را از طریق بخش جستجوی وکیل دادگستری در سایت وکیل عدلبان انتخاب کنید، سپس بعد از واریز وجه مشاوره و تماس با ما زمانی جهت اخذ مشاوره با وکیل انتخاب شده برایشما تعیین می‌شود که ایشان با توجه به تخصصی که در کلیه زمینه های حقوقی دارند مانند کیفری، خانواده، ملکی و... به شما مشاوره حقوقی تلفنی بدهند.

مشاوره با وکیل رایگان نیست

اگر با موسسات حقوقی تناس بگیرید. ایشان به شما ممکن است به رايگان مشاوره حقوقی رایگان ارائه کنند. ایشان در اغلب موارد همانطور که ذکرشد کارشناسانی را که تنها دررشته حقوق فارغ‌التحصیل هستند و معمولا سن کمی دارند را جهت ارائه مشاوره حقوقی انتخاب کرده اند که اگر مشاوره حقوقی را از ایشان اخذ کنید هیچ تفاوتی با اخذ مشاوره با شخص عادی ندارد. همان‌طور که اگر دچار بیماری شوید به پزشک متخصص در همان زمینه مراجعه می‌کنید و حق ویزیت پزشک را پرداخت می کنید. وکلای دادگستری متخصص نیز طبیعتا جهت ارائه خدمات و مشاوره هزینه حق المشاوره یا حقالوکاله دریافت کنند. پس درصورتی که واقعا میخواهید گره کارتان با مشورت با یک کاردان حل شود پس بهتر است به دنبال مشاوره حقوقی رایگان نباشید زیرا اصلا به هیچ عنوان منطقی نیست به جز اشخاصی که از قوه قضائیه جهت ارائه مشاوره حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه از این نهاد حقوق می‌گیرند، مشاوره ارائه کند مگر انکه وکیل نباشد و یا فقط نیتش جذب شما جهت اعلام وکالت در پرونده‌های شما باشد.

ما در مرکز مشاوره حقوقی عدل‌بان به جهت سهولت در دسترسی به خدمات حقوقی و همچنین رفاه حال مراجعین محترم سایت،  بستری را فرآهم آورده‌ایم  که کاربران محترم سایت عدل‌بان به راحتی قادر باشند با رزرو وقت مشاوره تلفنی از خدمات حقوقی و قضایی ارائه شده توسط وکلای دادگستری در تمامی ساعات شبانه روز برخوردار شوند. به همین منظور در وب‌سایت عدل‌پرس که برای ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی ایجاد شده است. امکان اخذ مشاوره حقوقی شبانه روزی و به صورت 24 ساعته نیز فراهم شده است تا کاربران به راحتی بتوانند از خدمت مشاوره حقوقی در هر ساعات از شبانه‌روز که اراده کنند برخوردار شوند.

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی و رایگان 24 ساعته

یکی از خدمات مهمی که در سامانه کیل به مراجعین محترم ارائه می‌کنیم، مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته است که توسط کارشناسان و وکلای دادگستری و به صورت شبانه‌روزی ارائه می‌شود. شما عزیزان جهت اخذ مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با شماره گیری تلفن‌های همراه ۰۹۱۲۸۵۷۱۵۹۶ با ما در ارتباط بوده و با داشتن ارتباطی مستقیم از وکیل مشاوره حقوقی تلفنی دریافت کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان 24 ساعته 

مشاوره حقوقی تلفنی در مرکز مشاوره حقوقی عدل‌بان زمانی رایگان بوده و به صورت رایگان ارائه می‌شود که مورد شما اولا اضطراری و ثانیا کوتاه باشد پس مشاوره حقوقی تلفنی در مرکز مشاوره حقوقی به دلیل تخصصی بودن موضوع هزینه دارد و اکثر مشاوره‌ها توسط کارشناسان خبره و متخصصین و وکلای پایه یک دادگستری مجرب در سامانه حقوقی عدل‌بان در تمامی زمینه‌های حقوقی و کیفری از ابتدا تا انتها به شما ارائه خواهد شد. 

مشاوره حقوقی و کیفری شبانه‌روزی

به عنوان نمونه اخذ مشاوره حقوقی تلفنی در کلیه امور مربوط به طلاق، طلاق توافقی>، خانواده، اجرت المثل، نفقه، حضانت، جهیزیه، ازدواج مجدد، تمکین، طلاق به درخواست مرد یا طلاق به درخواست زن، بررسی و ارائه مشاوره در خصوص شرایط طلاق در مورد تقاضا به دادخواست زوجه، ارائه مشاوره و مشورت حقوقی در خصوص اکثر امور خانواده در مرکز مشاوره حقوقی عدل‌بان ارائه می‌شود این مشاوره شامل اموری مانند عسر وحرج، مهریه و شرایط اخذ از همسر، تأمین خواسته و توقیف اموال در خصوص مطالبه مهریه، اعسار از پرداخت هزینه دادرسی، اعسار از پرداخت مهریه، ملاقات فرزند، تنظیم و ارائه مشاوره در خصوص تنظیم لایحه دفاعیه در خصوص تمامی امور فوق و یا در خصوص امورکیفری و ارائه مشاوره کیفری ۲۴ ساعته در خصوص کلاهبرداری و شرایط اثبات آن – ضرب و شتم – توهین و افترا – خیانت در امانت – اثبات خیانت در امانت – چک کیفری – و راه های اثبات و یا عدم اثبات آن – سرقت و قتل – قاچاق کالا و ارز – تصرف عدوانی، و امور حقوقی مانند الزام به تنظیم سند ملک و خودرو – وصول مطالبات چک و سفته و رسید عادی و تنظیم قرارداد و سایر عناوین و دعاوی حقوقی و کیفری.

مشاوره حقوقی شبانه روزی و ۲۴ ساعته عدل‌بان

در مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته در مرکز مشاوره حقوقی و کیفری عدل‌بان کلیه امور حقوقی و کیفری شما توسط وکلای متخصص دادگستری که از وکلای پایه یک دادگستری کانون وکلای دادگستری و مرکز مشاوین قوه قضائیه ماده ۱۸۷ هستند به صورت مشاوره حقوقی تلفنی به مراجعین محترم سایت وکیل عدل‌بان ارائه می‌شود. از فوائد مشاوره حقوقی و قضائی نزد وکیل دادگستری همانطور که همواره توسط ما ذکر شده این است که اخذ مشاوره حقوقی موجب جلوگیری و پیشگیری از بروز مشکل و  ضررهای اجتناب ناپذیر برای اشخاص حقیقی و حقوقی می‌ود. از این رو عقل حکم می‌کند که  پیش از  انجام کارهای خود و آغاز هر اقدامی با وکیل مشورت کنید تا ابعاد حقوقی کار شما برای شما آشکار و روشن شود. بنابراین برای اخذ مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته و پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی در کسب و کار و زندگی خود می‌توانید همواره از طریق تماس با شماره‌های  تلفن همراه و ثابت مندرج در سایتعدل‌بان، با اطمینان و طیب خاطر بیشتری پا در مسیر پر پیچ و خم کار و  زندگی بگذارید. 


راهنمای مشاوره حقوقی از طریق تلفن

مشاوره حقوقی تلفنی، برای اخذ مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید از قبل از طریق فرم رزرو مشاوره حقوقی؛ زمانی را برای اخذ مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری از قبل رزرو کنید یا اینکه از طریق فرم‌های در نظر گرفته شده هزینه مشاوره حقوقی تلفنی را پرداخت کرده و سپس با شماره تماس‌ مندرج در سایت وکیل تماس گرفته و از وکیل پایه یک دادگستری مشاوره حقوقی تلفنی بگیرید.

اگر سوال حقوقی شما کوتاه باشد، می‌توانید سوال حقوقی خود را از طریق مشاوره حقوقی آنلاین از داخل سایت مطرح کنید تا توسط وکیل و مشاورین حقوقی که از وکلا و کارشناسان مجرب هستند به سوال حقوق آنلاین شما پاسخ داده شود.

اگر بعد از تماس با وکیل دادگستری زمانی را به صورت تلفنی برای مشاوره حقوقی حضوری رزرو و تعیین کردید و بعد از آن قرار بر این شد تا با وکیل دادگستری قراردادی را برای حق‌الوکاله و اعلام وکالت تعیین کنید؛ هزینه حق‌المشاوره و هزینه‌ای را که برای پرداخت مشاوره حقوقی پرداخت کرده‌اید از حق‌الوکاله کسر شده و مشاوره حقوقی شما رایگان خواهد بود.

مشاوره حقوقی تلفنی این مزیت را نیز دارد که با تماس با وکیل دادگستری می‌توانید از مشاوره حقوقی برخوردار شده و بدون اینکه نیاز باشد تا در دفتر وکیل حضور بیابید یا اینکه در ترافیک گرفتار شوید از مشاوره با وکیل دادگستری بهره‌مند شوید.

در مشاوره حقوقی تلفنی به راحتی می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده در سایت با وکیل دادگستری تماس گرفته و با پرداخت هزینه‌ای اندک، از مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل دادگستری که از وکلای مجرب هستند مشاوره حقوقی گرفته و از تجارب ایشان در حل پرونده قضایی خود برخوردار شوید.

همچنین برای مشاوره حقوقی در دفتر وکالت نیز بهتر است با وکیل دادگستری تماس گرفته و زمانی را برای دریافت مشاوره تعیین کنید. برای تماس با وکیل بهتر است در ساعات اداری با وکیل تماس بگیرید و زمانی را برای اخذ مشاوره حقوقی نزد ایشان رزرو کنید. برای تماس در ساعات کاری با شماره‌های مندرج در سایت بهتر است ابتدا در سایت زمانی را رزرو کرده باشید تا وکیل محترم در ساعت تعیین شده به شما مشاوره بدهند.

تعیین وقت و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری این مزیت را نیز دارد که با تعیین وقت از قبل در سایت یا به صورت تلفنی در ساعات اداری، به راحتی بدون حدر رفتن زمان در هر ساعت از ساعات اداری، با وکیل تماس خواهید گرفت.

در این زمان می‌توانید نزد وکیل محترم مشاوره حقوقی تلفنی گرفته و از مشورت حقوقی ایشان در پرونده حقوقی و کیفری خود استفاده کنید.


چرا مشاوره حقوقی تلفنی؟

راهنمای انتحاب وکیل و مشاور حقوقی در فضای مجازی

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که برای موارد مختلف حقوقی و دفاع در پرونده‌های حقوقی و کیفری مطروحه شما در مراکز قضایی و دفاع از خود و یا ثبت شرکت و یا شکایت از افراد و یا شرکت‌ها و سازمان‌ها به عنوان شخص حقوقی یا حقیق، نیاز به حضور یک وکیل در کنار خود داشته باشید تا بتوانید برای انجام کارهای حقوقی، ثبت شرکت، کیفری و ... از وکلای دادگستری مشاوره حقوقی بگیرید؛ با اینکه در پرونده قضایی خود به وکیل پایه یک دادگستری وکالت دادگستری بدهید که ایشان با اعلام وکالت در پرونده شما یا مطالعه پرونده شما بتوانند شما را در دفاع از خود و پیش‌برد پرونده قضایی مطروحه شما در مراجع قضایی یاری کنند.

معمولا وکلای دادگستری از جمله افراد و اشخاصی هستند که نقش مهمی را در دفاع از حقوق موکلین و احقاق حق شهورندان ایفا می‌کنند. اگر درپرونده مطروحه شما در دستگاه قضایی؛ یک وکیل دادگستری به عنوان خوانده یا خواهان اعلام وکالت کرده باشد و در پرونده قضایی خود دارای وکیل نباشید، در اکثر مواقع باعث سردرگرمی و گمراهی هر دو طرف شده و باعث می‌شود که اشخاص بدون حضور وکیل نتوانند از حقوق خود به خوبی دفاع کرده و از حق خود حراست کنند. بنابراین حضور یک وکیل پایه یک دادگستری و اخذ مشاوره حقوقی می‌تواند نقش مهمی در احقاق حق موکلین در مراجع قضایی یا پیشگیری از جرم داشته باشد.

همچنین در برخی مواقع ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که نیاز داشته باشید تا با یک وکیل دادگستری تماس گرفته و از مشاوره و مشورت وی برخوردار شوید یا اینکه با تماس با وکیل از وی مشاوره حقوقی تلفنی گرفته و در صورت لزوم از وکلای دادگستری برای اعلام وکالت یا بررسی پرونده قضایی خود؛ وکیلی را انتخاب کنید.

در برخی مواقع نیز ممکن است نیاز داشته باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد وکیل پایه یک دادگستری داشته باشید؛ وکلا معمولا ممکن است توسط آشنایان و اطرافیان به شما معرفی می‌شوند؛ اگر می‌خواهید شرایط وکیل و پروانه وکالت وی را بررسی کنید؛ بهتر است ابتدا از طریقی مطمئن وکیل خود را انتخاب کنید تا این که به خوبی با حضور در جلسه مشاوره حقوقی حضوری از تجارب وکیل دادگستری اطمینان حاصل کنید.

در این مطلب با راهکاری دقیقی برای دسترسی به اطلاعات وکلا و انتخاب وکیل پایه یک دادگستری را به شما معرفی می‌کنیم تا بهتر بتوانید بهترین وکیل تهران و ایران را در سامانه حقوقی فضای مجازی بیابید.

به همین منظور بهتر است قبل از انتخاب وکیل در فضای مجازی و اینترنت با مشاورین تماس گرفته و از ایشان مشاوره حقوقی تلفنی دریافت کنید.

سوال حقوقی دارید؟ از طریق مشاورین ما در بخش مشاوره آنلاین فوری بپرسید.

رزرو وقت مشاوره
مرکز مشاوره حقوقی
عدل‌بان