ارزیابی، بررسی و مطالعه پرونده


پیش از آنکه وکیلی جهت اعلام وکالت در پرونده خود انتخاب نمایید، بهتر است از طریق بخش ارزیابی رایگان پرونده قضایی، پرونده شما توسط وکلای پایه یک دادگستری و حقوق‌دانان بررسی شود تا حق‌الوکاله و زمان تقریبی و شرایط رسیدگی قضایی به پرونده شما توسط ایشان اعلام شود.

ارزیابی رایگان

مزایای ارزیابی رایگان پرونده در عدل‌بان

 • باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می‌شود. اگر پرونده قضایی شما از همان بدو امر توسط وکلای مجرب و کارکشته عدل‌بان بررسی و ارزیابی شود، فرآیند و پروسه زمانی و نتیجه کار به صورت کاملا شفاف به شما اعلام می‌شود تا در صورتی که امید چندانی به موفقیت شما در طرح دعوی وجود نداشت از هدر رفتن وقت و هزینه شما جلوگیری شود.
 • اگر پرونده شما توسط وکیل ارزیابی شود، به راحتی قادر خواهید بود بدانید قدم‌های بعدی در روند دادرسی پرونده قضایی شما چه خواهد بود.
 • مطالعه و ارزیابی مدارک و مستندات پرونده قضایی شما توسط وکلای محترم در عدل‌بان کاملا رایگان بوده و همراه رایگان باقی خواهد ماند و نیازی به پرداخت هزینه ازجانب شما نخواهد بود.
 • پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا از همین طریق برای بررسی و ارزیابی پرونده قضایی خود اقدام کنید، سپس وکیلی را جهت اعلام وکالت در پرونده خود انتخاب نمایید.
نکته لازم به ذکر است در صورت استفاده از این سرویس هیچ نوع تضمینی از بابت ارائه خدماتی چون قبول وکالت، مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری و دیگر خدمات حقوقی از جانب عدل‌بان وجود ندارد و تنها بعد از ارزیابی اولیه پرونده شما، به شما اعلام می‌کنیم که صرفا پرونده شما از جانب وکلای ما قابل انجام هست یا خیر و قدم بعدی و نوع سرویسی را که باید انتخاب کنید چه سرویسی باید باشد.

قوانین و شرایط ارزیابی رایگان حقوقی چیست؟

 1. توجه داشته باشید که برای هر کدملی تنها امکان ارزیابی سه پرونده بصورت رایگان در عدل‌بان وجود خواهد داشت
 2. اگر مدارک و مستنداتی که مربوط به پرونده شما می‌شود بیش از ۱۰ صفحه باشد و یا مطالعه و ارزیابی نیاازمند اخذ مشاوره تلفنی و یا الصاق تمبر توسط وکیل جهت مطالعه پرونده باشد طبق ترازی و توافق با وکیل حق‌العمل دریافت می‌شود.
 3. اگر نیاز به راجعه جهت ارائه مدارک و شرح پرونده در دفتر وکیل به صورت حضوری یا محل دفتر عدل‌بان در تهران، پاسداران وجود داشته باشد با تعیین وقت و هماهنگی قبلی با کارشناسان مجموعه صورت خواهد گرفت
 4. نتیجه ارزیابی پرونده شما مکتوب از طریق اینترنت به شما ارائه خواهد شد
  نتیجه این ارزیابی ممکن است یکی از حالات زیر باشد.
  • پرونده شما توسط ما امکان رسیدگی و قبول وکالت ندارد.
  • پرونده شما امکان بررسی و قبول وکالت دارد و شانس موفقیت شما بیش از ۵۰ درصد است و ممکن است نتیجه رای به نفع شما باشد.
   • قبول وکالت: (با مبلغ حدودی …. تومان در مدت زمان …… روز/ماه) امکان قبول وکالت پرونده توسط وکلای معرفی شده ما وجود دارد.
   • یا اینکه به مشاوره تلفنی یا حضوری با دریافت هزینه جهت انجام کلیه فرایند قضایی توسط وکلا ارائه می‌شود. جهت اطلاع بیشتر از هزینه مشاوره حقوقی با ما تماس بگیرید.
  • امکان قبول وکالت در این پرونده توسط وکیل دادگستری عضو عدل‌بان وجود دارد اما احتمال رسیدن به نتیجه مطلوب بسیار اندک و کمتر از ۵۰ درصد است.

دیگر خدمات حقوقی عدل‌بان

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی، حضوری و آنلاین رایگان با وکیل پایه یک دادگستری یا کارشناس حقوقی

مشاوره حقوقی

جستجو و انتخاب وکیل

جستجو و انتخاب وکیل دادگستری برای اعلام وکالت، مطالعه و پرونده قضایی شما در بین وکلای سایت

جستجوی وکیل

تنظیم اوراق قضایی

تنظیم اوراق قضایی همچون شکوائیه، لایحه، دادخواست و اظهارنامه قضایی توسط وکیل

اوراق قضایی

مشاوره حضوری

مشاوره حقوقی حضوری نزد وکیل پایه یک دادگستری در دفتر وکیل با رزرو وقت مشاوره حقوقی از قبل

مشاوره حقوقی حضوری
عدل‌بان