مشاوره حقوقی تلفنی

با مشاوره حقوقی تلفنی می‌توانید در زمانی کم و از هر جای ایران از ما مشاوره حقوقی بگیرید، مشاوره حقوقی می‌تواند از سراسر کشور و شهرهای مختلف ارائه شود. برای اخذ مشاوره حقوقی از طریق لینک‌های موجود در این صفحه می‌توانید زمانی را برای دریافت مشاوره از قبل رزرو کنید.

تضمین خدمات
عدل‌بان همواره کیفیت مشاوره تلفنی را تضمین می کند
نظارت 24 ساعته
انتخاب وکیل و مشاور را بر اساس سابقه و نظرات
هزینه مقرون‌به‌صرفه
با هزینه مقرون‌به‌صرفه مشاوره حقوقی بگیرید
۳۰ هزار تومان
مشاوره تلفنی با مشاور حقوقی (کارشناس)
 • زمان مشاوره تا ۱۵ دقیقه
 • بازگشت هزینه مشاوره در صورت انعقاد قرارداد
 • مشاوره حقوقی با کارشناس حقوق
 • پشتیبانی کامل توسط سامانه حقوقی عدل‌بان
۵۰ هزار تومان
مشاوره تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری
 • زمان مشاوره تا ۳۰ دقیقه
 • بازگشت هزینه مشاوره در صورت انعقاد قرارداد
 • مشاوره با وکیل مجرب و منتخب دادگستری
 • پشتیبانی کامل توسط سامانه حقوقی عدل‌بان
۶۰ هزار تومان
مشاوره تلفنی با وکیل مجرب و منتخب
 • زمان مشاوره تا یک ساعت
 • بازگشت هزینه مشاوره در صورت انعقاد قرارداد
 • مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری
 • پشتیبانی کامل توسط سامانه حقوقی عدل‌بان
برای دریافت راهنمایی بیشتر درمورد تعیین وقت مشاوره تلفنی با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید.
هزینه مشاوره و حق‌المشاوره با وکیل در مرکز مشاوره حقوقی عدل‌بان با توجه به کیفیت خدمات مشاوره بسیار مناسب است. چرا که مشاوره تلفنی حقوقی توسط وکلای دادگستری مجرب و دارای چندین سال سابقه وکالت در داگستری ارائه می‌شود. هرچند اکثر کسانی که تماس می‌گیرند در ادامه تمایل به حضور در دفتر وکیل را دارند ولی مشاوره تلفنی باید از کیفیتی برخوردار باشد که نیازهای مشاوره فرد را تامین کند تا ابهامی در ذهن تماس گیرنده باقی نماند.

چرا مشاوره حقوقی تلفنی عدل‌بان؟

یک مشاوره حقوقی تلفنی در اکثر مواقع ممکن است از مشکلات و استرس‌هایی که ممکن است مشکلات حقوقی برای افراد پدید آمده باشد را به شدت کاهش دهد. چنانچه در مشاوره تلفنی می‌توان در هر زمان و مکانی با وکیل دادگستری تماس بگیرید و با وی مشورت کنید.

 • در مشاوره حقوقی تلفنی نیازی به رفتن به دفتر وکیل نیست و از هر شهر و یا کشوری که هستید می‌توانید مشاوره بگیرید
 • مشاوره حقوقی توسط وکلا و کارشناسان خبره حقوقی صورت می‌گیرد
 • مشاوره حقوقی به صورت تمام وقت و حتی ۲۴ ساعته ارائه می‌شود
 • در صورت اخذ مشاوره حقوقی تا ۲۴ ساعت می‌توانید مجددا با ما تماس بگیرید و سوال حقوقی مرتبط با مشاوره قبلی را به رایگان از مشاور حقوقی بپرسید.
 • اگر بعد اخذ مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری، قرارداد حق الوکاله بین شما و وکیل منعقد شود، هزینه مشاوره حقوقی تلفنی از هزینه حق‌الوکاله کسر خواهد شد.
مشاوره حقوقی تلفنی

اطلاعات تکمیلی در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی

هر جای ایران یا جهان که هستید می‌توانید مشاوره حقوقی دریافت کنید، مشاوره تخصصی و تلفنی در زمینه های مختلف حقوقی را در مرکز مشاوره حقوقی عدل‌بان دریافت کنید.

مشاوره تلفنی با وکیل دادگستری و مشاور حقوقی

مرکز مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی، در میان مردم بیش از پیش جا افتاده و رواج و گسترش یافته است. روش مشاوره تلفنی حقوقی به این شکل است که بسیاری از مردم می‌توانند تنها با صرف هزینه‌ای اندک از طریق تلفن با وکیل پایه یک دادگستری به صورت تلفنی مشورت دریافت کنند. مشاوره تلفنی در میان وکلا نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است به نحوی که عده‌ای از کارشناسان رشته حقوق که از وکلای دادگستری نیستند نیز متاسفانه اقدام به ارائه مشاوره تلفنی می‌کنند. مشاوره تلفنی اگر چه دیرپایی است که توسط موسسات حقوقی و وکلای دادگستری ارائه می‌شود ولی هر روز در حال پیشرفت است و روش‌های نوینی برای ارائه و رزرو مشاوره حقوقی ارائه می‌شود. مشاوره آنلاین و مشاوره حضوری نیز از روش‌های دیگر مشاوره توسط وکلا هستند که امروزه رواج دارند.

مرکز مشاوره حقوقی عدل‌پرس که یکی از زیرسامانه‌های سامانه حقوقی و اطلاع رسانی عدل‌بان است با ارائه چندین شماره مختص به مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره تلفنی را برای هموطنان عزیز در نظر گرفته است. ایرانیان خارج از کشور نیز می‌توانند از طریق نرم‌افزارهایی چون اسکایپ با ما تماس بگیرند.

همچنین هزینه مشاوره تلفنی با وکیل دادگستری از هزینه مشاوره حقوقی حضوری کم‌تر است علاوه بر اینکه هزینه ایاب و ذهاب نیز در آن وجود ندارد. همچنین در مرکز مشاوره حقوقی و کیفری عدل‌بان، در زمان ارائه مشاوره برای مراجعین فایلی ساخته می‌شود تا درصورت تماس مجدد و اخذ مشاوره اطلاعات آنان توسط وکیل قبل از مشاوره مطالعه شود و فراموش نشده و مجددا نیاز به توضیحات اضافی وجود نداشته باشد.

آیا مشاوره حقوقی تلفنی در عدل‌بان رایگان است؟
برای اخذ مشاوره حقوقی تلفنی بهتر است ابتدا زمانی را برای اخذ مشاوره تلفنی با وکیل دادگستری از قبل از طریق سایت یا شماره تلفن‌های منرج در سایت رزرو کنید.
آیا مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل انجام می‌شود؟
برای اخذ مشاوره حقوقی تلفنی و مشورت کردن با وکیل از طریق تلفن، شما می‌بایست هزینه مشاوره را از طریق سامانه یا از طرق دیگر به حساب سامانه یا وکیل دادگستری واریز کنید تا مشاوره جامعی را به صورت تلفنی با وکیل دادگستری تجربه کنید.
آیا مشاوره حقوقی از طریق اسکایپ نیز ممکن است؟
بله با رزرو مشاوره حقوقی تلفنی و پرداخت هزینه می‌توانید از طریق اسکایپ، واتس‌اپ و دیگر طرق ارتباطی با وکیل دادگستری ارتباط برقرار کرده و از وکیل تلفنی مشورت بگیرید.
آیا امکان عودت وجه در صورت پشیمانی قبل از دزیافت مشاوره وجود دارد؟
بله، تا مادامی که از وکیل دادگستری مشاوره دریافت نکرده‌اید می‌توانید هزینه‌ای را که بابت حق‌المشاوره مشاوره حقوقی تلفنی پرداخت کرده‌اید را پس بگیرید.
آیا مشاوره تلفی مفید است؟
هر فردی ممکن است برای حل مشکلات حقوقی خود نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل و مشورت با وکلا داشته باشد. مشاوره تلفنی به دلیل سهولت در دسترسی و استفاده توسط اکثر افراد می‌تواند روش خوبی برای اخذ مشاوره حقوقی باشد. کسانی که از وکلای دادگستری به صورت تلفنی مشاوره دریافت کرده‌اند در تماس‌هایی که با وکلا دارند معمولا از مشاوره تلفنی و در ارتباط بودن با وکلا برای حل مشکلات حقوقی و قضایی خود رضایت دارند. وکلا و مشاورین عدل‌بان در اکثر مواقع با موکلینی مواجه شده‌اند که برداشت نادرستی از قوانین دارند و به همین دلیل دچار مشکلات حقوقی شده‌اند پس با مشاوره تلفنی با وکیل می‌توانید از بروز مشکلات حقوقی برای خود و اطرافیانتان پیشگیری کنید. زیرا که عقلا همواره تاکید دارند که پیشگیری بهتر از درمان است و علاج کار را قبل از فاجعه باید پیدا کرد.
عدل‌بان