مشاوره حقوقی حضوری

رزرو مشاوره حقوقی حضوری در دفتر وکیل حقوقی و کیفری


با رزرو و تعیین وقت مشاوره حقوقی حضوری در دفتر وکیل می‌توانید از وکیل دادگستری یا مشاور حقوقی مشورت حقوقی حضوری بگیرید. این کار باعث می‌شود با افزایش دانش حقوقی و سطح آگاهی شما نسبت به پرونده های حقوقی در وقت و هزینه شما نیز صرفه جویی شود.

همچنین بدیهی است که به صورت حضوری بهتر می‌توانید برای اعلام وکالت در پرونده خود، وکیل دادگستری انتخاب کنید. و یک مشاوره حضوری می‌تواند از بروز مشکلاتی که ممکن است برای شما یا کسب و کار شما پدید آید؛ پیشگیری کند.


انتخاب وکیل برای مشاوره

پیش از مشاوره حضوری می‌توانید وکیل یا کارشناس محترم را برای مشاوره حقوقی حضوری را با بررسی سوابق و امتیازات انتخاب کنید.

مشاوره حضوری در محل

اگر از صاحبان مشاغل و کسب‌وکار هستید می‌توانید به صورت حضوری از وکلا و مشاوران حقوقی در شرکت و دفتر کار خود مشاوره حقوقی حضوری بگیرید.

تضمین کیفیت و پشتیبانی

مرکز مشاوره عدل‌پرس تمامی مشاوره‌های حقوقی حضوری در دفتر وکلا را پشتیبانی کرده و بر حسن انجام آنان به صورت حضوری نظارت دارد و مشاوره را تضمین می‌کند.

مشاوره حضوری با وکیل خانم و آقا

در هنگام انتخب وکلا و کارشناسان حقوقی می‌توانید از بین وکلای خانم و آقا یکی از وکلا را برای اخد مشاوره انتخاب کنید، ممکن است شما برای مشاوره یک وکیل خانم یا آقا را ترجیح دهید.

مشاوره حضوری رایگان

در صورتی که بعد از حضور در دفتر وکیل و اخذ مشاوره حقوقی حضوری اگر پرونده خود را به وکیل محترم سپردید هزینه مشاوره از حق‌الوکاله کسر می‌شود و مشاوره حضوری رایگان خواهد بود.

حل مشکلات حقوقی

در برخی پرونده‌های حقوقی هنگامی که مشاوره حقوقی حضوری از وکیل دریافت می‌کنید، ممکن است مشکل و گرفتاری حقوقی و قضایی شما در همان جلسه حضوری با وکیل مرتفع شود و حتی به اقامه دعوی حقوقی یا کیفری نیز نیاز نباشد.

رزرو مشاوره حضوری

مشاوره حقوقی حضوری عدل‌بان چه مزایایی دارد؟

یکی از مزایای مشاوره حضوری در مرکز مشاوره عدلبان این است که می‌توانید برای مشاوره حضوری، مشاور حقوقی مورد نظر را از بین وکلا و کاشرشناسان بر اساس تجربه و مهارتی که دارند انتخاب کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های عدل پرس این است که وکلای برگزیده و منتخب در هر ماه از نظرات شما مشخص می‌شود و بر اساس سامانه ثبت شکایات می‌توانید از انتخاب مشاورینی که کاربران از آنان راضی نیستند خودداری کنید.

همچنین تمامی اطلاعات رد و بدل شده بین شما و مشاور حقوقی در مشاوره حضوری به صورت خصوصی بوده و اطلاعاتی را که در هنگام ثبت مشاوره حضوری ثبت می‌کنید نیز در سایت منتشر نمی‌شود و مهرمانه باقی می‌مانند. با این حال سوالات حقوقی که در بخش مشاوره حقوقی آنلاین مطرح می‌شوند در سایت مرکز مشاوره منتشر می‌شود.

جستجوی وکیل دادگستری

سوالات متداول در خصوص مشاوره حقوقی حضوری

آیا مشاوره حقوقی در عدل‌پرس رایگان است؟
مشاوره آنلاین و طرح پرسش رایگان بوده و حتی برای طرح پرسش حقوقی نیازی به ثبت‌نام در سایت نیست. با این حال مشاوره حضوری و تلفنی توسط وکیل نیازمند هزینه است که تعرفه حق‌المشاوره در سایت درج شده است.
مشاوره حقوقی را چه کسانی پاسخ می‌دهند؟
مشاوره حقوقی توسط تیمی از وکلا و کشارناسان حقوقی و دادگستری پاسخ داده می‌شود. در صورت تماس با ما نیز می‌توانید از مشاوره تلفنی برخوردار شوید که کوتاه‌تر است. در هر صورت با انتخاب وکیل یا مشاور حقوقی می‌توانید تاریخی را رزرو کرده و از ایشان مشاوره حقوقی حضوری و یا تلفنی بگیرید.
آیا می‌توان در سایت به وکیل بعد از مشاوره وکالت داد؟
بلی از طریق فرم‌های اعلام وکالت بعد از اخذ مشاوره می‌توانید پرونده قضایی خود را به وکیل دیگر یا همان وکیل بسپارید. جهت راهنمایی بیشتر می‌توانید با شماره‌های مندرج در سایت تماس تلفنی بگیرید.
چگونه هزینه مشاوره را پرداخت کنم؟
برای پرداخت حق المشاوره می‌توانید از طریق سایت تاریخی را رزرو و هزینه را پرداخت کنید یا اینکه به شماره حساب اعلام شده مبلغ را واریز و سپس با ما تماس گرفته و از مشاوره برخوردار شوید.
آیا بعد از انتخاب وکیل از طریق عدل‌بان یا عدل‌پرس هزینه مشاوره از حق‌الوکاله کم می‌شود؟
بلی، معمولا بعد از شماوره حضوری ممکن است بخواهید پرونده خود را به همان وکیل یاوکیل دیگر از سامانه حقوقی بسپارید، اگر با وکیلی قرارداد ببندید هزینه مشاوره شما از مبلغ حق‌الوکاله کسر خواهد شد.
عدل‌بان