طرح سوال حقوقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره حقوقی تلفنی و یا انتخاب وکیل دادگستری با عدل‌بان تماس بگیرید.

سامانه حقوقی عدل‌بان افتتاح شد


توسط در زمینه اخبار سامانه با برچسب عمومی
صفر دیدگاه ۴ بازدید زمان مطالعه: ۳۴ ثانیه ۴۵ ماه پیش
سامانه حقوقی عدل‌بان افتتاح شد

سامانه حقوقی عدل‌بان و مرکز مشاوره حقوقی عدل‌پرس و دیگر خدمات حقوقی آنلاین این سامانه افتتاح شد و از امروز به صورت کامل قابل استفاده خواهد بود. در سامانه حقوقی عدل‌بان خدمات حقوقی مختلفی از جمله تنظیم اوراق قضایی، مشاوره حقوقی، اعلام وکالت و بررسی و ارزیابی پرونده توسط وکلای دادگستری ثبت‌نام کرده در سامانه و سایت وکیل ارائه می‌شود.

خدمات حقوقی ارائه شده در سامانه حقوقی عدل‌بان شامل موارد و هنواین مختلف حقوقی مانند ملک، خانواده، ثبت شرکت، مالکیت معنوی، طلاق، طلاق توافقی، کیفری، جزایی، قتل، قراردادها، وصول مطالبات، چک برگشتی و .... می‌شود.

 

ارائه خدمات مشاوره حقوقی به صورت آنلاین

در سامانه حقوقی عدل‌بان بستری را فرآهم آورده‌ایم که شما کاربران محترم می‌توانید سوالات حقوقی خود را از طریق بخش مشاوره حقوقی آنلاین و ارسال سوال حقوقی برای دریافت پاسخ در سایت وکیل درج کنید تا توسط یکی از وکلای دادگستری و متخصصین حاضر در سایت به سوال حقوقی شما پاسخ مناسب داده شود. سپس سوال حقوقی در شما در سایت درج شده و توسط کاربران دیگر سایت نیز قابل مشاهده خواهند بود؛ این موضوع این مزیت را داراست که اگر سوال حقوقی شما مشابه با سوال دیگر عزیزان بود نیز می‌توانید با جستجو در بایگانی سوالات حقوقی، سوال حقوقی مشابه سوال خود را نیز در میان سوالات حقوقی دیرگ بیابید.

(سوال حقوقی دارم)

 

تنظیم اوراق قضایی

در سامانه حقوقی و سایت وکیل عدل‌بان امکان دیگری نیز برای رفاه حال شما مراجعه‌کنندگان سایت در نظر گرفته شده است به این شکل که وکلای محترم دادگستری قادر خواهند بود با استفاده از بخش تنظیم اوراق قضایی برای کاربران تنظیم دادخواست، تنظیم لایحه، تنظیم شکواییه را انجام دهند.

برای تنظیم اوراق قضایی شما می‌بایست از قبل زمانی را برای مشاوره تلفنی یا مشاوره حضوری با وکیل دادگستری از قبل رزرو کرده باشید تا وکیل محترم به خوبی بتواند با بررسی موارد ذکر شده از جانب شما و مدارک، اوراق قضایی شما را با تسلط بیشتری تنظیم کنند.

 

جستجو و انتخاب وکیل دادگستری

در سامانه حقوقی عدل‌بان می‌توانید در بین وکلای ثبت‌نام کرده و تایید شده در سایت وکیل، وکیلی را برای اعلام وکالت، مطالعه پرونده خود از طریق قسمت جستجو و انتخاب وکیل پایه یک دادگستری انتخاب کنید. (راهنمای انتخاب وکیل دادگستری)

 

جستجو در مراکز و اماکن قضایی و خدماتی

برای جستجو در مراکز قضایی یا مراکز خدماتی در منطقه و شهر و محله خود می‌توانید، از طریق دایرکتوری حقوقی عدل‌بین که یکی از دیگر خدمات عدل‌بان است؛ آدرس اماکن و دیگر مشخصات مراکز قضایی و خدماتی مورد نظر خود را در نزدیکی شهر، منطقه و محله مورد نظر خود پیدا کنید. هدف از ایجاد این بخش آسان‌سازی دسترسی به خدمات و مراکز و اماکن قضایی نزدیک به شما است مثلا اگر به دنبال نزدیکترین دفتر خدمات قضایی می‌گردید این سامانه بهترین، سایت برای دسترسی به آدرس چنین مراکزی است.

 

محاسبه آنلاین دیه و مهریه به نرخ روز و دیگر محاسبات حقوقی

در ضمن قسمتی نیز به زودی در سایت راه‌اندازی خواهد شد که در آن محاسبات حقوقی مانند مخاسبه مهریه به نرخ روز، محاسبه تاخیر تادیه، محاسبه دیه، محاسبه سهم‌الرث و دیگر محسبات حقوقی ارائه خواهد شد.

جست‌وجو

جهت جستوجو در بین سوالات حقوقی آنلاین و مشاوره‌های حقوقی عبارت مورد نظر را در کادر وارد کنید.

حقوق حیوانات و رفتار اخلاقی با جانوران

احسان ترک | ۴۴ ماه پیش | ۵۷ بازدید

راهنمای جستجو و انتخاب وکیل پایه یک دادگستری

احسان ترک | ۴۵ ماه پیش | ۱۹ بازدید

سوال حقوقی آنلاین دارم

احسان ترک | ۴۵ ماه پیش | ۱۴ بازدید

طلاق از طرف زن (زوجه)، طلاق عسر و حرج

احسان ترک | ۴۵ ماه پیش | ۱۲ بازدید

وکالت مدنی، انعقاد عقد وکالت و توکیل به غیر

احسان ترک | ۴۵ ماه پیش | ۸ بازدید

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی، حضوری و آنلاین رایگان با وکیل پایه یک دادگستری یا کارشناس حقوقی

مشاوره حقوقی

جستجو و انتخاب وکیل

جستجو و انتخاب وکیل دادگستری برای اعلام وکالت، مطالعه و پرونده قضایی شما در بین وکلای سایت

جستجوی وکیل

تنظیم اوراق قضایی

تنظیم اوراق قضایی همچون شکوائیه، لایحه، دادخواست و اظهارنامه قضایی توسط وکیل

اوراق قضایی

مشاوره حضوری

مشاوره حقوقی حضوری نزد وکیل پایه یک دادگستری در دفتر وکیل با رزرو وقت مشاوره حقوقی از قبل

مشاوره حقوقی حضوری
عدل‌بان