طرح سوال حقوقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره حقوقی تلفنی و یا انتخاب وکیل دادگستری با عدل‌بان تماس بگیرید.

سوال حقوقی آنلاین دارم


توسط در زمینه راهنمای خدمات با برچسب عمومی
صفر دیدگاه ۱۴ بازدید زمان مطالعه: ۳۷ ثانیه ۴۵ ماه پیش
سوال حقوقی آنلاین دارم

اگر شما نیز سوال حقوقی دارید و به به دنبال آن هستید که سوال حقوقی آنلاین شما توسط وکیل پاسخ داده شود و می‌خواهید وقتی که سوال حقوقی دارید آن را به صورت آنلاین از وکیل دادگستری آنلاین بپرسید؛ سامانه حقوقی عدل‌بان و مرکز مشاوره حقوقی عدل‌پرس یکی از بهترین سایت‌ها برای دریافت پاسخ حقوقی آنلاین است.

برای دریافت پاسخ حقوقی و اخذ مشاوره حقوقی آنلاین، شما می‌بایست که ابتدا وارد سایت وکیل عدل‌بان شوید و از منوی بالا بر روی لینک مشاوره حقوقی کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به مرکز مشاوره حقوقی عدل‌پرس شوید. سپس بعد از ورود به سایت مرکز مشاوره حقوقی عدل‌پرس می‌توانید از کادر موجود در بالای صفحه عنوان سوال حقوقی خود را به همراه اطلاعات شخصی و سوال حقوقی خود را نوشته و برای پاسخ توسط وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین موجود در سایت پرسیده و سوال حقوقی خود را برای دریافت پاسخ برای ایشان ارسال کنید.

ثبت نام برای پرسیدن سوال حقوقی

اگر در سایت ثبت نام کرده باشید نیازی به وارد کردن نام و اطلاعات تماس خود ندارید، اما اگر در سایت ثبت نام نکرده‌اید توضیه می‌شود اطلاعات خود را در کادرهای موجود درج نمایید؛ بعد از درج اطلاعات شخصی عنوان سوال و متن سوال را نیز وارد کرده و سپس وارد صفحه اصلی درج سوال می‌شوید؛ در آنجا نیز دیگر اطلاعات مانند موضوع سوال حقوقی و ... را نیز تکمیل کرده و سپس بعد از تکمیل اطلاعات فوق سوال را برای در یافت پاسخ در سایت درج می‌کنید؛ بعد از درج سوال به صفحه مربوط به مشاوره حقوقی انتقال پیدا کرده و قادر خواهید بود سوال حقوقی درج شده خود را مطالعه نمایید.

سپس بعد از آنکه سوال حقوقی شما در سایت مرکز مشاوره حقوقی عدل‌پرس درج شد، سوال حقوقی شما معمولا بعد از ۲۴ ساعت از ارسال سوال و درج در سایت توسط وکلای دادستری و مشاوران حقوقی که از مجربترین متخصصین حقوقی هستند پاسخ داده خواهد شد.

 

اگر به سوال حقوقی شما پاسخی داده نشد

اگر پاسخ سوال حقوقی شما بعد از ارسال در سایتت پاسخی نداشت و هیچ یک از مشاوران و وکلا به سوال شما پاسخی ندادند نیز می‌توانید با شماره‌‌های مندرج در سایت تماس گرفته و شماره سوال یا عنوان سوال خود را اعلام کنید؛ سپس در کوتاهترین زمان ممکن به سوال حقوقی شما توسط کارناسان و وکلای متخصص در سایت پاسخ داده شده و به سوال حقوقی شما پاسخی در خور ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است که توصیه می‌شود سوال حقوقی خود را برای دریافت پاسخ حقوقی و اخذ مشاوره حقوقی آنلاین به درستی در دسته بندی و موضوع متناسب مطرح کنید تا کارشناسان و وکلا بهتر بتوانند به سوال حقوقی شما دسترسی پیدا کرده و درصورتی که در آن زمینه تخصص داشته باشند بتوانند به سوال حقوقی شما پاسخی مستدل ارائه کنند.

سوال حقوقی شما می‌تواند شامل موضوعات و دسته‌بندی‌های گوناگونی مانند ملک و املاک، کیفری و جزایی، ثبت شرکت، خانواده، طلاق، وصول مطالبات و ... باشد. بعد از اینکه دسته‌بندی سوال را به درستی انتخاب کردید بهتر است برچسب مناسبی را نیز برای سوال حقوقی خود انتخاب کنید.

نکته: تمامی سوالات حقوقی مطرح شده در سایت از طریق بایگانی سوالات حقوقی موجود در سایت مرکز مشاوره حقوقی عدل‌پرس قابل دسترسی بوده و به راحتی می‌توانید سوالات دیگران و پاس‌های داده شده به آنان را نیز در سایت مشاهده و مطالعه کنید؛ شاید سوال حقوقی دیگران مشابه سوال شما باشند و بتوانند به شما کمک کنند.

اگر بعد از دریافت و مشاهده پاسخ حقوقی به سوال حود دریافتید که سوال حقوقی شما نیازمند مشاوره حقوقی است و با طرح سوال به صورت آنلاین و اینترنتی به صورت کامل به پاسخ سوال حود نرسیدید و هنوز در ذهن شما شبهه‌ای باقی مانده است نیز می‌توانید با شماره تاس‌های داخل سایت تماس گرفته تا با تماس با وکیل، زمانی را برای اخذ مشاوره حقوقی تلفنی و  مشاوره حقوقی حضوری نزد وکیل دادگستری رزرو نمایید.

جست‌وجو

جهت جستوجو در بین سوالات حقوقی آنلاین و مشاوره‌های حقوقی عبارت مورد نظر را در کادر وارد کنید.

حقوق حیوانات و رفتار اخلاقی با جانوران

احسان ترک | ۴۴ ماه پیش | ۵۸ بازدید

راهنمای جستجو و انتخاب وکیل پایه یک دادگستری

احسان ترک | ۴۵ ماه پیش | ۱۹ بازدید

سوال حقوقی آنلاین دارم

احسان ترک | ۴۵ ماه پیش | ۱۵ بازدید

طلاق از طرف زن (زوجه)، طلاق عسر و حرج

احسان ترک | ۴۵ ماه پیش | ۱۲ بازدید

وکالت مدنی، انعقاد عقد وکالت و توکیل به غیر

احسان ترک | ۴۵ ماه پیش | ۸ بازدید

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی، حضوری و آنلاین رایگان با وکیل پایه یک دادگستری یا کارشناس حقوقی

مشاوره حقوقی

جستجو و انتخاب وکیل

جستجو و انتخاب وکیل دادگستری برای اعلام وکالت، مطالعه و پرونده قضایی شما در بین وکلای سایت

جستجوی وکیل

تنظیم اوراق قضایی

تنظیم اوراق قضایی همچون شکوائیه، لایحه، دادخواست و اظهارنامه قضایی توسط وکیل

اوراق قضایی

مشاوره حضوری

مشاوره حقوقی حضوری نزد وکیل پایه یک دادگستری در دفتر وکیل با رزرو وقت مشاوره حقوقی از قبل

مشاوره حقوقی حضوری
عدل‌بان